У місті Христинівка відкрили реконструйовані площу імені Т.Г. Шевченка та парк Святого Миколая

У місті Христинівка відкрили реконструйовані площу імені Т.Г. Шевченка та парк Святого Миколая

19 грудня, у День святого Миколая, в місті Христинівка відбулось урочисте відкриття реконструйованих площі імені Тараса Григоровича Шевченка та парку Святого Миколая. Проект були реалізовані за ініціативи народного депутата України Антона Яценка.

З нагоди свята за підтримки парламентаря у Христинівці відбувся концерт за участі народних артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків. А для дітей організували окрему розважальну програму з іграми, хороводами та безкоштовними ласощами.

На оновленій площі ім. Т. Г. Шевченка у Христинівці гармонійно поєднуються елементи української історії, культури та сучасного мистецтва, а саме:
― пам’ятник Дмитру «Байді» Вишневецькому (засновнику першої Запорізької Січі, першому гетьману українського козацтва, старості Канівському та Черкаському);
― світлодинамічна арт-інсталяція із зображенням постаті Т. Г. Шевченка у різні періоди його життя, а також гербами Христинівки та Черкащини;
― сцена, декорована рослинно-геометричним орнаментом народної української вишивки;
― викладений плиткою сонячний годинник, який показує час за допомогою тіні;
― шахова дошка (згодом на ній з’являться шахові фігури).
Також на площі встановлено лавки для того, щоб жителі Христинівки та гості міста могли відпочивати з комфортом.

Крім того, за підтримки Антона Яценка на площі та у парку ім. Т. Г. Шевченка облаштовано БЕЗКОШТОВНІ WI-FI зони з високошвидкісним інтернетом.
Також безкоштовні WI-FI зони діють і на площі Соборній та у парку імені Святого Миколая. Скористатися вільним доступом до мережі Інтернет можуть усі бажаючі.
Цього ж дня відбулось відкриття відремонтованого парку Святого Миколая. Цей проект вдалось реалізувати завдяки співпраці Антона Яценка з міським головою Христинівки Миколою Наконечним.

У рамках проекту було встановлено пам’ятник Святому Миколаю, зроблено його підсвітку; встановлено ліхтарі, лавки, проведено роботи по благоустрою території.
Відтепер неймовірна колоритна атмосфера оновлених площ та парків у Христинівці буде приваблювати не тільки місцевих жителів, а й туристів.

Антон Яценко подякував керівництву держави за підтримку в реалізації цих проектів, а також висловив вдячність Черкаській облдержадміністрації та обласній раді за співпрацю.

«Працюватиму і далі в цьому напрямку. Буду робити все можливе для того, щоб Христинівка стала на 100% розвинутим містом європейського рівня!», ― наголосив Антон Яценко.

Народний депутат зазначив, що реконструкція площі Соборності у місті Умань буде завершена до 1 січня 2019 року. Урочисте відкриття відбудеться навесні.
Нагадаємо, що у минулому році Антону Яценку вдалося реалізувати проект з реконструкції площі Соборної у місті Христинівка. Відкриття оновленої площі відбулось 26 грудня.

Марія Журавленко

Залиште коментар