У Народному університеті Черкас розпочався навчальний рік

У Народному університеті Черкас розпочався навчальний рік

3 вересня розпочався новий навчальний рік в Народному університеті за програмою «Освіта впродовж життя – шлях до розвитку громади». Про це повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради, інформує “Прочерк”.

Читальний зал Черкаської ЦМБ ім. Лесі Українки ледь розмістив всіх бажаючих.

– Тішить, що так багато активних, жадібних до знань мешканців міста, хоче долучитися до спільного проекту Департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради,  Народного університету обласної громадської організації «Академія наукових технологій», провідних вищих учбових закладів освіти Черкас і Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки, – говорить директор централізованої бібліотечної системи Тетяна Дубова.

Відкрив установчі збори слухачів Народного університету директор-організатор проекту доцент Сергій Інокентійович Мордвинов.

Тренер Міжнародного Благодійного Фонду «Український жіночий фонд» Людмила Костенко  анонсувала проведення семінару за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього».

Найстарший абітурієнт Народного університету – 82-х річний Микола Леонтійович поділився з присутніми таємницями свого довголіття і бадьорості. В постійному пізнанні нового, в здобутті нової інформації Микола Леонтійович черпає радість пізнання.

Першу лекцію «Європейський вибір України» прочитав професор ЧНУ Анатолій Юзефович Чабан.

Заняття проводяться на безоплатній основі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар