У одному з мікрорайонів Черкас розпочали ремонтувати асфальт у дворах (фото)

У одному з мікрорайонів Черкас розпочали ремонтувати асфальт у дворах (фото)

У Черкасах у мікрорайоні Митниця розпочаті роботи з ямкового ремонту дорожнього покриття дворів. Асфальт лататимуть поблизу будинків по вул. Героїв Дніпра, 31, Сержанта Смірнова 1, 3 та Припортовій, 46. Із таким проханням звернулися до депутата міської ради Юрія Тренкіна, який опікується цим округом, мешканці цих будинків. І ось роботи стартували. 

“Настала чудова пора – літо. У Черкасах стартував пляжний сезон. Багато людей поспішають Митницею на черкаські пляжі. Міська влада забезпечила гарний підїзд до місць відпочинку на воді, капітально відремонтувавши вулицю Героїв Дніпра. Також підрядник, що укладає дорогу на Героїв Дніпра, зробив нові заїзди із бруківкою у двори. А ось старе дорожнє покриття, що у дворах будинків, не скрізь має задовільний стан. Тому цю ситуацію потрібно виправити”, – прокоментував депутат міської ради від ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін.

3 коментарі до цієї статті

  1. Показуха перед виборами. Я також живу на Митниці, і просили данного депутата вже два роки підряд зробити дороги у дворі… Воз нині там…. а тут розійшовся робити в інших місцях де можна попіаритися і ще грошей на цьому зрубити… З його логіки, в місті громада ділиться на два “сорти” ОСББ та типу “СУБ” одним ремонтують а іншим ні – тільки громада спільна і податки також…. а все дуже просто – під контролем ОСББ важче гроші тиряти….

    Відповіcти
  2. Анатолій Бондарен

    Чому у всіх депутатів такі вкликі животи???

    Відповіcти

Залиште коментар