У річку на Золотоніщині систематично скидають недоочищені стоки

У річку на Золотоніщині систематично скидають недоочищені стоки

Шостий апеляційний адміністративний суд 19 лютого 2019 року підтвердив рішення Черкаського окружного адміністративного суду про обмеження скиду з перевищенням нормативів ГДС в річку Суха Згар КП «Міський водоканал» Золотоніської міської ради. Про це повідомляє “Ільдана“.

Про це у своєму дописі на ФБ повідомив заступник начальника Управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу Олександр Позняков.

КП «Міський водоканал» не погоджуючись із рішенням Черкаського окружного адміністративного суду від 27 вересня 2018 року про обмеження скиду, звернувся із апеляційною скаргою, в якій просив скасувати рішення та прийняти нове, яким у задоволенні адміністративного позову відмовити в повному обсязі.

Проте, Шостий апеляційний адміністративний суд 19 лютого 2019 року підтвердив законність і обґрунтованість рішення Черкаського окружного адміністративного суду про обмеження скиду з перевищенням нормативів ГДС в річку Суха Згар КП «Міський водоканал» Золотоніської міської ради.

Державною екологічною інспекцією у Черкаській області неодноразово проводились перевірки КП «Міський водоканал» Золотоніської міської ради, під час яких фіксувались факти невиконання вимог дотримання умов скидання зворотних вод в р. Суха Згар.

Комунальне підприємство систематично проводило діяльність з порушенням вимог природоохоронного законодавства, а саме здійснювало скид зворотних стічних вод з перевищенням ГДС по азоту амонійному, завислим речовинам, ХСК, хлоридам та фосфат-іонах, що є порушенням ст.ст. 44, 48, 70 Водного Кодексу України.

Держекоінспекція, захищаючи інтереси держави, звернулась до суду щодо застосування заходів реагування та отримала позитивний результат.

На цей час рішення суду щодо обмеження скиду з перевищенням нормативів ГДС в річку Суха Згар КП «Міський водоканал» набрало законної сили.

Залиште коментар