З’явились фото ймовірного вбивці черкаського бізнесмена та нові подробиці резонансної справи (фото)

З’явились фото ймовірного вбивці черкаського бізнесмена та нові подробиці резонансної справи (фото)

Ймовірний кілер черкаського бізнесмена декілька днів приходив до будинку, де мешкав загиблий, а в день вбивства скоїв напад на випадкового свідка. Про це повідомляє «Про все» з посиланням на власні джерела.

Поліція Черкащини наразі проводить поквартирний обхід мікрорайону Митниця та опитує жителів прилеглих будинків, пропонуючи на впізнання ймовірний фоторобот підозрюваного кілера.

Як стало відомо журналістам видання із власних джерел в правоохоронних органах, підозрюваний декілька днів чатував на свою жертву в під’їзді його будинку за адресою: вул. Героїв Дніпра, 46. В день вбивства кілера помітила випадковий свідок, яку нападник вдарив рукояткою пістолета в голову, внаслідок чого остання втратила свідомість. У під’їзд кілер зайшов , близько сьомої ранку, а скоїв вбивство близько десятої. Після скоєного вбивця сів в автомобіль невстановленої марки та зник з місця події.

У розпорядженні видання з’явився фоторобот ймовірного кілера та скріншот з камер зовнішнього спостереження, на якому видно, як вбивця заходить до під’їзду в день вбивства.

Нагадаємо, 4 березня в під’їзді багатоквартирного будинку на Митниці було вбито черкаського бізнесмена. Загиблим виявився 39-річний підприємець Володимир Сотніков. Він займався аграрним бізнесом і раніше повідомляв про спробу рейдерського захоплення його земель на Жашківщині

Залиште коментар