У Саморідні оновили пам’ятник загиблим у другій світовій війні

У Саморідні оновили пам’ятник загиблим у другій світовій війні

У селі Саморідня Корсунь-Шевченківського району провели реконструкцію могили, у якій поховані вісім воїнів, загиблих під час боїв другої світової на околицях цього села. Імена їх довго були невідомими, та зараз на памятнику вже можна прочитати прізвища сімох з них.

Про це повідомляє сторінка села у ФБ.

“Нарешті роботи завершені!
Біля сільського клубу є пам’ятник воїнам, загиблим у Другій Світовій війні. Це непросто пам’ятник, це могила, в якій поховано 8 невідомих солдат. В свій час загиблі були звезені з різних куточків села і поховані в спільній могилі. Минулого року Мирослава Загоровська змогла відшукати імена сімох загиблих, один все ж невідомий.
Зараз по-різному відносяться до тієї війни і тих, хто воював тоді. Ці солдати загинули, звільняючи наше село і, можливо, рідні й досі не знають, де вони поховані. Як би там не було, але ми вирішили увічнити імена загиблих на пам’ятних дошках і провести реконструкцію самої могили. Міська рада надала кошти на пам’ятні дошки (1 тис. грн.) та на будівельні матеріали (4 тис. грн.). Робити безкоштовно виконав Пісковий Сергій Миколайович.
Щиро вдячні всім, хто долучився до цієї справи: Валентин Шевченко, Павло Марченко, магазин БудМакс+ ( надав матеріали по собівартості), Микола Бардадим, Олексій Альбін, Галина Клименко. На фото, як все відбувалось”, – йдеться у дописі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар