У селах Канівщини продовжують ремонтувати дороги

У селах Канівщини продовжують ремонтувати дороги

У Канівському районі продовжуються ремонтні роботи доріг. Так, нещодавно завершено роботи з влаштування дорожнього покриття на найпроблемніших ділянках доріг у селах Литвинець та Мельники. Про це повідомляють в Канівській РДА.

Дані відтинки шляху знаходились у дуже незадовільному стані, були майже повністю зруйновані та довгий час залишались чи не найбільшою проблемою селян.

Служба автомобільних доріг за рахунок співфінансування з районного та місцевого бюджетів, відновили асфальтне покриття шляхом влаштування вирівнюючого шару. Тож, на сьогодні, завдяки спільним зусиллям, у селах району забезпечено більш комфортний проїзд.
Необхідно зауважити, що ці дороги входили до переліку місцевих доріг, які потребували невідкладного ремонту, затвердженого рішенням Канівської районної ради «Про Програму розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення у Канівському районі на 2017−2018-ий роки»

Прочитайте ще:

Залиште коментар