У селі Москаленки за 500 тисяч побудують модульну котельню

У селі Москаленки за 500 тисяч побудують модульну котельню

Голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда провів робочі поїздки в Москаленківську та Вереміївську територіальні громади. Про це повідомляють Новини Черкасіз посиланням на інформацію відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та звернень громадян апарату РДА.

За ці кошти буде проведено побудову модульної котельні для опалення Москаленківського сільського будинку культури

Вчора, 2 серпня, голова райдержадміністрації Сергій Джоболда провів робочі поїздки в Москаленківську та Вереміївську територіальні громади.

Завдяки сприянню народного депутата Верховної Ради України Богдана Дубневича з державного бюджету в 2017 році виділено 500 тис грн. За ці кошти буде проведено побудову модульної котельні для опалення Москаленківського сільського будинку культури, що дасть змогу повноцінно використовувати в осінньо-зимовий період відремонтовані спортивний зал та приміщення будинку культури для занять спортом та художньою самодіяльністю молоді та жителів різних вікових категорій Москаленківської територіальної громади.

Також за сприяння Богдана Васильовича в минулому році було замінено вікна на металопластикові в Москаленківському НВК.

Сергій Джоболда спільно з представником проектувальної організацією та підрядником оглянули місце побудови модульної котельні та обговорили порядок проведення робіт з її побудови.

У Вереміївській територіальній громаді Сергій Миколайович провів робочу зустріч з сільським головою Наталією Казидуб. В ході зустрічі було обговорено стан функціонування закладів соціальної сфери територіальної громади та шляхи вирішення проблемних питань. Зокрема обговорено питання проведення ремонту сільського водогону.

Прочитайте ще:

Залиште коментар