У серпні на Черкащині стартує набір до дорожньої поліції

У серпні на Черкащині стартує набір до дорожньої поліції

Сьогодні відбулася прес-конференція за участю начальника поліції  Черкаської області Валерія Лютого, начальника Управління кадрового забезпечення Руслана Горяченка та представників місцевих засобів масової інформації, на якій йшлося про відкриття набору до патрульної  та дорожньої поліції в місті Умань.

Прес-конференцію розпочав начальник Головного управління Національної поліції Валерій Лютий з оголошення про проведення конкурсу до патрульної та дорожньої поліції в місті Умані, який розпочнеться в серпні 2017 року. Основне завдання дорожньої поліції – це підтримка нарядів патрульної поліції, забезпечення порядку під час проведення мирних зібрань, виїзд та реагування на повідомлення як кримінального, так і адміністративного характеру. Вона вже працює в кількох областях України. В їх функціональні обов’язки входить контроль за дорожнім рухом, роботою перевізників та патрулювання автомагістралів. В Черкаській області це дороги державного значення «Черкаси-Умань» та «Київ-Одеса».

За словами Руслана Горяченка, в Умані до патрульної та дорожньої поліції набиратимуть близько ста осіб. Вимоги до дорожніх патрульних згідно законодавства такі ж, як і до інших кандидатів на службу в поліцію. Після відкриття конкурсу усі охочі зможуть заповнити он-лайн-заявку. Кандидати подають необхідний пакет документів. Після цього їм буде повідомлено про час та місце проведення конкурсу, який буде проходити в декілька етапах, це  тестування на загальні навички і знання законодавства, військово-лікарська комісія, перевірка рівня фізичної підготовки, психологічна підготовка та співбесіда.

Наприкінці прес-конференції журналісти почули змістовні відповіді на питання, що стосувалися даної теми, також Валерій Васильович прокоментував остання резонансні події, що сталися на Черкащині.

Прочитайте ще:

Залиште коментар