У «СЕТАМ» безоплатно передали човни, які не продалися на електронних торгах

У «СЕТАМ» безоплатно передали човни, які не продалися на електронних торгах

У Черкаській філії ДП «СЕТАМ» 2 травня відбулася безоплатна передача чотирьох човнів, які свого часу було конфісковано у браконьєрів на користь держави, але не вдалося продати на електронних торгах.

Про це повідомила прес-служба Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Так, КП «Центральний стадіон» отримало гумовий човен, який будуть використовувати під час літніх тренувань дітей на Дніпрі, а два дюралевих і дерев’яний човни з моторами перейшли у власність Українського товариства мисливців і рибалок.

Як розповів директор Черкаської філії ДП «СЕТАМ» Єгор Мацак, право на безоплатну передачу мають органи державної влади, заклади охорони здоров’я, освіти, соціального забезпечення, соціального захисту, зокрема заклади, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, установи виконання покарань тощо.

Нагадаємо, що система електронних торгів Державного підприємства «СЕТАМ» Міністерства юстиції України – перший державний онлайн аукціон, що відкрив доступ до купівлі арештованого майна для всіх громадян.

Інформація про те, яке майно пропонується до безоплатної передачі розміщується на сайті «СЕТАМ». Рішення щодо передачі приймає спеціальна комісія при Державній виконавчій службі.

– Проект Мін’юсту з безоплатної передачі нереалізованого конфіскованого майна дозволяє надавати відчутну допомогу тим, хто цього потребує, – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк. – Торік «СЕТАМ» передав мотор приводу z_retrofit з новою віссю для Черкаського обласного відокремленого підрозділу ГО «УНСО», Макбук Про для батьків-вихователів, які виховують 11 дітей-сиріт та двоє власних дітей, кухонну стінку для ГО Спілка батьків молоді з інвалідністю «Перспектива».

Також допомога надавалася дитсадочку «Лісовий куточок» (Черкаси), благодійному фонду «МБФ «Небайдужа Україна», благодійному фонду «Покоління майбутнього», виправним колоніям та іншим організаціям і установам. Вони отримували будівельні матеріали, ковдри, зубні пасти тощо.

Залиште коментар