У школі на Черкащині відбувся спортивний турнір

У школі на Черкащині відбувся спортивний турнір

В історію Другої світової війни Корсунь-Шевченківська битва, що тривала 25 днів і переможно завершилась 17 лютого 1944 року, увійшла яскравою сторінкою. На ній вписані й майстерність армії, і самопожертва місцевого населення, яке допомагало виганяти окупантів з рідної землі. Про це пише КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на Корсунь-Щевченківську РДА.

Уже багато років на базі Корсунь-Шевченківської дитячо-юнацької школи відбуваються спортивні турніри на честь річниць вікопомної битви, названої істориками «Другим Сталінградом».

Минулої неділі відбувся турнір із дзюдо, в якому взяли участь більше 200 юних спортсменів з Черкас, Руської Поляни, Сагунівки, Драбова, Жашкова, Христинівки, Шполи, Чорнобая, Білої Церкви, Василькова (Київщина), Олександрівки Кіровоградської та Іллінців Вінницької області.
На змаганнях було багато вболівальників, адже незважаючи на юні літа, борці демонстрували зави дну для багатьох дорослих майстерність, витримку і силу волі. Кубків, медалей і грамот вистачило всім, а суддівство було чесним і справедливим. Головний суддя змагань відомий і авторитетний у спортивних колах: Микола Нечипоренко − майстер спорту міжнародного класу із самбо і майстер спорту України із дзюдо. Та й суть не в переможцях і переможених: молода спортивна надія продемонструвала спадкоємність поколінь і свідоме ставлення до героїчних сторінок історії України.

Залиште коментар