У Шполі ремонтують під’їзди до багатоквартирних будинків

У Шполі ремонтують під’їзди до багатоквартирних будинків

Наразі у місті дорожники розпочали капітальний ремонт під’їздів та прибудинкових територій багатоквартирних будинків. Роботи тривають біля багатоповерхівок по вулиці Таранця та Івана Гончара, на черзі – багатоквартирні будинки по вулиці Соборній. Загалом в 2017 році на ці роботи виділили 1 млн. 600 тис. грн. із бюджету міста. Повідомили у Шполянській міській раді.

Як зазначає міський голова Сергій Кравченко, цьогоріч стрімкі роботи по асфальтуванню вулиць у Шполі тимчасово призупинили, аби приділити значну увагу стану доріг та заїздів до багатоквартирних будинків.

– За останні два роки провели капітальний та поточний ремонт на 66-ти вулицях та 5-ти провулках міста. Тож цілком доцільно прислухатись до побажань жителів громади, третина з яких проживають у багатоповерхівках, – коментує Сергій Володимирович.

Значні зміни вже помітили й самі шполяни.

– Під’їзд до багатоквартирного будинку по вулиці Таранця, 10 не впізнати. Тепер тут з’явився не лише асфальт, а й нові бордюри, – говорять люди, які чекають міський автобус на зупинці громадського транспорту біля цього будинку.

Про це пише Дзвін.

Залиште коментар