У смілянській лікарні відкриють гемодіалізне відділення

У смілянській лікарні відкриють гемодіалізне відділення

На базі Смілянської міської лікарні ім. Т. Шевченка збираються обладнати відділення з гемодіалізу. У майбутньому тут зможуть обслуговувати до 60 пацієнтів. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Інвестуватиме у створення гемодіалізного відділення у Смілі компанія Фрезеніус. Безпосередньо виконуватимуть роботи представники фірми “Діасервіс плюс”. Вони повністю реконструюють діюче терапевтичне відділення. Крім того, установлять 10 сучасних апаратів для гемодіалізу та обладнання з водоочищення.

“Нові апарати, якими обладнають відділення, будуть з можливістю гемодіафільтрації (метод очищення крові шляхом фільтрації). Це дасть змогу забезпечити надання ще більш ефективнішої терапії. По завершенню робіт готове відділення передадуть обласній лікарні, яка зайде сюди зі своїм персоналом. А це до 15 нових робочих місць. Нині на Смілянщині потребують лікування до 40 хворих нефрологічного профілю. Максимально ж відділення буде здатне обслуговувати до 60 пацієнтів не тільки зі Смілянщини, а й Кам’янщини та Городищини”, – повідомляє заступник голови ОДА Ярослав Березань.

З початку року компанія Фрезеніус допомогла із заміною обладнання з водоочищення та установки нових апаратів для гемодіалізу в обласній лікарні та в лікарнях Умані й Золотоноші.

Прочитайте ще:

Залиште коментар