У «Софіївці» зроблять наймасштабнішу розбудову за останні 30 років

У «Софіївці» зроблять наймасштабнішу розбудову за останні 30 років

Цьогоріч у місті Умань буде зроблено розбудову та розширення оглядових меж Національного дендрологічного парку «Софіївка». Про це повідомив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у “Facebook“.

Це стало можливим завдяки тому, що до законопроекту № 7000 від 15.09.2017 «Про Державний бюджет України на 2018 рік» у другому читанні Урядом враховані подані Антоном Яценком та депутатами партії «Відродження», пропозиції, а саме:

на здійснення заходів з реконструкції та будівництва об`єктів на території Національного дендрологічного парку «Софіївка» виділено 75 млн грн.

Як повідомив парламентар, проектом передбачено створення на території нової ділянки парку Японського саду, встановлення пам’ятників, скульптур, малих архітектурних форм, облаштування тротуарів, майданчиків та алей, буде побудовано пішохідний перехід з громадською вбиральнею та багато іншого.

Антон Яценко оприлюднив документи та зазначив, що згодом буде надана презентація проекту.

“Висловлюю подяку Прем`єр-міністру України Володимиру Гройсману за те, що підтримав мої пропозиції (подані мною разом з колегами-депутатами партії «Відродження»).
Проект стане наймасштабнішим за останні 30 років існування дендропарку «Софіївка”.

“Це унікальний приклад, коли завдяки співпраці депутатів та Уряду, буде розбудовано один з найбільших дендрологічних парків у Європі.
Оновлена «Софіївка» підніме імідж України на міжнародній арені та суттєво збільшить потік туристів до міста Умань.
Дендропарк стане гордістю не лише Умані, Черкащини та України, а й навіть всієї Європи та світу”, – написав Антон Яценко.

Залиште коментар