У спеку черкащанам заборонено відвідувати лісові масиви

У спеку черкащанам заборонено відвідувати лісові масиви

За інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології область опинилася в полоні спеки. Максимум температури досяг +35+37º, що відповідає критерію стихійного гідрометеорологічного явища. У зв`язку з цим у найближчі дні в лісах Черкащини утримається висока (4 класу) та надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

Така погода створює передумови виникнення лісових пожеж. В усіх лісгоспах області організовано цілодобове чергування державної лісової охорони, з метою оперативного виявлення та гасіння лісових пожеж.

За статистикою, більш як 90% лісових пожеж трапляються з вини людини. З огляду на вищезазначене, лісівники звертаються до мешканців області з проханням утриматися від відвідин лісових масивів, а також від використання відкритого вогню в лісах та прилеглих територіях.

Нагадуємо, що під час надзвичайної пожежної небезпеки вступає в силу заборона відвідування громадянами лісів та в’їзду до зелених масивів транспортних засобів. Заборона діє для всіх, окрім працівників державної лісової охорони. Доступ до лісів обмежується згідно розпорядження Черкаської ОДА №71 від 9.02.2017 «Про заходи щодо запобігання виникненню лісових пожеж та дотримання вимог правил пожежної безпеки в лісах області на 2017-2019 роки».

Залиште коментар