У тальнівського цукрозаводу відсутні дозволи на викиди в повітря та на спецводокористування

У тальнівського цукрозаводу відсутні дозволи на викиди в повітря та на спецводокористування

Державною екологічною інспекцією у Черкаській області з метою перевірки тверджень, викладених у зверненні громадськості, 25.09.2017 проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства цукровим заводом ТОВ «Панда» (м. Тальне, вул. Графська, 2). Про це повідомили в Держекоінспекції України.

За результатами перевірки встановлено такі порушення:
– дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел відсутній;
– реєстрова карта об’єкту утворення, оброблення та утилізації відходів відсутня;
– договори передачі на всі відходи, які утворюються в ході виробничої діяльності не представлені;
– журнал обліку відходів по формі 1 – ВТ не представлений;
– дозвіл на спеціальне водокористування та ГДС забруднюючих речовин в р. Тальянка відсутній.

Державною екологічною інспекцією у Черкаській області до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто а.о. Генерального директора ТОВ «Панда» та видано припис щодо усунення виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства.

На момент перевірки відділом інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Черкаській області відібрано проби зворотних стічних вод І категорії, які скидаються в р. Тальянка та 500 м вище та нижче скиду.

Крім того, Державною екологічною інспекцією у Черкаській області у порядку статті 183Кодексу адміністративного судочинства України підготовлено адміністративний позов до ТОВ «Панда» про застосування заходів реагування, а саме зобов`язання ТОВ «Панда» тимчасово зупинити діяльність до проведення заходів по ліквідації перевищень ГДК по азоту амонійному з дотриманням умов скидання стічних вод у р. Тальянка.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 18 жовтня 2017 року відкрито провадження в адміністративній справі № 810/3471/17 за позовом Державної екологічної інспекції у Черкаській області до ТОВ «Панда».

Ухвала оскарженню не підлягає.

Залиште коментар