У травні для черкащан стартує письменницький марафон

У травні для черкащан стартує письменницький марафон

По закінченні першого в Черкасах книжкового фестивалю, у місті стартує письменницький марафон. ГО “Книжковий маестро” спільно із “Книжковим Арсеналом” організовує одразу три масштабні мистецькі зустрічі, інформує прес-служба громадської організації. Про перекладацьку майстерність для дітей розповість Наталія ЯСІНОВСЬКА – письменниця, перекладачка і блогерка, яка зараз живе у США.

– Я пишу й перекладаю про дітей і для дітей. Дві мої донечки – мої перші читачки/слухачки. Хочу познайомити вас із Лізкою Мармизко, Джуді Муді, Обрі та іншими цікавими дівчатами з книжок, які я перекладала чи писала. Незабаром зустрінемося, – говорить Ясіновська.

Зустріч відбудеться 17 травня:

9:15 – Черкаська спеціалізована школа №31,

11:00 – Бібліотека-філія №2 для дітей Черкаської міської ЦБС,

14:00 – Обласна бібліотека для дітей. Вхід на заходи вільний.

21 травня вперше до Черкас приїде Віктор МОРОЗОВ – автор найшвидшого перекладу “Гаррі Поттера”, який прочитали українці. А ще – досвідчений перекладач книг Роальда Дала, Пауло Коельйо та Ернеста Гемінґвея, засновник першого українського рок-гурту, співак та композитор. Гість приїздить у межах Фестивалю інтелекту «IQ Fest. Be Smart», який організовує ЧІГРА Інтелектуальна спільнота Черкас.

У неділю 12тій годині в художньому музеї пан Морозов розповість, чому хотів перекласти ім’я Гаррі Поттера як “Грицько Гончар”. Ідея події – актуалізація теми читання та обізнаності серед молоді.

Друга частини зустрічі – це інтелектуально-розважальна гра «#Fantasy_World» на тему мистецтва та творчості, яку організовує ЧІГРА. 21.05 о 12 00. ВХІД: перепродаж – 40 гривень (для студентів 20), у день заходу – 50.

Вже 23 травня черкасці зможуть поговорити з “Ватником”. До міста із презентацією книги приїздить Олеґ ПАНФІЛОВ – професор Державного університету Ілії (Грузія), автор 37 книг, 9 фільмів і більш ніж 5 тис. публікацій, екс-директор Центру екстремальної журналістики (Росія), директор московського бюро американського комітету захисту журналістів.

О 18.30 у Художньому музеї Олєґ Панфілов представить черкасцям нову роботу від видавництва “Мандрівець” – книгу «Розмова з Ватником». Видання є продовженням книги «Антирадянські історії». Тут автор пробує пояснити звідки з’явилися «ватники», хто вони такі та як мислять.

23.05 о 18.30. ВХІД: перепродаж – 40 гривень (для студентів 20), у день заходу – 50.

Джерело: infomist.ck.ua

Прочитайте ще:

Залиште коментар