У центрі крові чекають донорів і в період карантину

У центрі крові чекають донорів і в період карантину

Черкаський обласний центр служби крові у період карантину продовжує працювати у штатному режимі. Донорів приймають згідно зі звичним графіком, повідомляє сайт Черкаської міської ради.

– Під час епідемій жінки продовжують народжувати дітей, пацієнти з хронічними та онкозахворюваннями продовжують невідкладне лікування, діти борються з раком, лікарі здійснюють невідкладні операції. Трапляються дорожньо-транспортні пригоди, різного роду аварії, пожежі тощо. Тобто запаси крові мають поповнюватися і під час карантину, адже переливання компонентів крові потребує приблизно така ж кількість людей, як і в інший час. При цьому термін придатності крові є обмеженим – тобто навіть якщо б ми наперед знали про карантин, ми б не змогли зберегти її про запас, – зазначає заступник директора Черкаського обласного центру служби крові Ярослав Березань.

В обласному центрі служби крові раді кожному донору. Тут дотримуються всіх правил дезінфекції та стерильності. А ще наголошують: людство ще не придумало штучного замінника крові, а тому життя багатьох людей залежить від соціальної відповідальності кожного потенційного донора.

Черкаський обласний центр служби крові
Вул. Гоголя, 242

0472 37 14 30
067 522 52 72
073 472 14 25
099 332 85 06

Залиште коментар