У Черкасах 13 людей із підтвердженим Covid-19, ще в 11 – підозра, – Бондаренко

У Черкасах 13 людей із підтвердженим Covid-19, ще в 11 – підозра, – Бондаренко

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко продовжує інформувати про епідеміологічну ситуацію в нашому місті.

Станом на сьогодні в інфекційній лікарні перебуває по одному пацієнту з діагнозами ГРІ та грип і вже 24 хворих на пневмонію, серед яких двоє дітей.
З підозрою на коронавірусну інфекцію госпіталізовано 11 дорослих пацієнтів, із підтвердженим діагнозом COVID 19 в інфекційній лікарні міста перебуває 13 черкащан, серед яких двоє дітей.

«Міська влада, штаб із ліквідації НС та лікарні працюють у штатному режимі, тримаючи ситуацію під контролем. Медичні працівники на сьогодні забезпечені необхідною кількістю захисних костюмів і засобів.

Кожному лікарю, кожній медичній сестрі та кожному водію бригади «Швидкої допомоги», які в посиленому режимі працюють зараз на «передовій», величезне спасибі і від нас, і від громади нашого міста. Бо саме завдяки нашим спільним зусиллям вдається тримати епідеміологічну ситуацію в Черкасах під контролем.
Решті містян, котрі не залучені на сьогодні до заходів із протидії епідемії COVID19, прохання й надалі дотримуватися карантину, берегти здоров’я своє та близьких і чекати наступних рішень штабу з ліквідації НС», – зауважує Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар