У водоканалі повідомили про зміну тарифів з 2018 року

У водоканалі повідомили про зміну тарифів з 2018 року

У КП “Черкасиводоканал” повідомляють про проведення обговорення нових тарифів на воду. воно викликане зміною тарифів на очистку стічних вод.

На виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866,    КП «Черкасиводоканал» буде проведено відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення   (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік , зміна схвалених тарифів викликана зміною тарифів на очистку стічних вод (централізованого водовідведення), яка здійснюється ПАТ «АЗОТ» м. Черкаси.

Відкрите обговорення відбудеться 15 січня 2018 року о 16:00 в приміщенні актового залу підприємства за адресою: м. Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12 (4-й поверх).

Пропозиції та зауваження до вказаних вище проектів постанов приймаються в письмовому вигляді за адресою: м. Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12 та в електронному вигляді на адресу електронної пошти: water2@uc>h.net.

Залиште коментар