За крадіжки та розбій смілянин може сісти за грати на 7,5 років

За крадіжки та розбій смілянин може сісти за грати на 7,5 років

За принципової позиції Смілянської місцевої прокуратури вироком Смілянського міськрайонного суду місцевого жителя визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження), ч. 1 ст. 186 (грабіж), ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 185 (закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднаний з проникненням у приміщення), ч. 3 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у сховище, вчинене повторно) Кримінального кодексу України.

Про це повідомила Смілянська місцева прокуратура.

Чоловік обвинувачується у вчиненні низки крадіжок майна 4 місцевих жителів (мобільний телефон, металевого візка, велосипеда, електродуховки, сівалки, чавунної гусятниці та інше) на загальну суму 4 тис. 131 грн.; умисному нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що є небезпечним для життя в момент заподіяння.

Заслухавши позицію прокурора та врахувавши, що підсудний вже притягувався до кримінальної відповідальності, суд призначив йому покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі.

На цей час вирок суду не вступив в законну силу, триває строк апеляційного оскарження вказаного рішення.

Прочитайте ще:

Залиште коментар