У Золотоноші штрафуватимуть за неналежне утримання домашніх тварин

У Золотоноші штрафуватимуть за неналежне утримання домашніх тварин

Внаслідок того, що в Золотоноші місцеві жителі нарікають на велику кількість безпритульних собак та само вигул домашніх тварин, очільник управління ЖКГ Золотоніської міської ради Олександр Флоренко анонсує перевірки приватного сектору міста щодо належного утримання золотонісцями домашніх тварин. Про це пише dzvin.media.

“З наступного тижня починаємо спільні з активістами-зоозахисниками виїзди на квартали міста до тих людей, які не дотримуються правил утримання домашніх тварин і правил благоустрою. Адже в перших правилах сказано, що люди повинні реєструвати своїх улюбленців у спеціальній програмі, доступ до якої мають всі ветеринари міста, а по другим правилам забороняється вигул собак без намордників і повідків. За порушення правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність, а саме – штраф до 1360 грн.

Активізовуємо цю роботу з наступного понеділка. Люди, які хочуть приєднатися до цієї роботи на своїх кварталах, прошу писати мені в приватні повідомлення. Адже саме сусіди краще знають – де і чий гулящий улюбленець проживає і кому належить. Ця допомога нам буде дуже потрібна. Власникам тварин, які будуть розуміти і одразу реагувати, будемо вручати приписи і попередження, а ті хто продовжуватимуть порушувати правила, будемо притягивати до відповідальності.

Стосовно собак, які нікому не належать, то зараз проводимо перемовини з ГО “Клуб чотири лапи”, які можуть провести роботи з відловом, стерилізацією, реєстрацією та чипуванням бездомних тварин. В цьому році така послуга буде коштувати 600 грн за одиницю.” – зазначив головний комунальник міста.

Залиште коментар