У Золотоноші запрацювали Skype-консультації від Пенсійного фонду

У Золотоноші запрацювали Skype-консультації від Пенсійного фонду

У Золотоноші запроваджено прийом громадян в управлінні Пенсійного фонду України у режимі онлайн. Про це повідомляє начальник місцевого відділу обслуговування громадян Людмила Вольська, пише “Золотоноша”.

За її словами, жителі Золотоноші, а також Драбівського, Золотоніського та Чорнобаївського районів мають можливість отримати консультації в інтернеті, що надаються упродовж робочого часу.+

Для того, щоб отримати онлайн-консультацію, варто лише зателефонувати у Skype до районних відділів обслуговування громадян. Золотоніський відділ має логін pfu2311. Завдяки дистанційному обслуговуванню містяни зможуть отримати оперативне роз’яснення щодо чинного пенсійного законодавства та змін, які передбачаються законопроектами з реформування пенсійної системи у 2017 році, умов реалізації права на призначення різного роду пенсій, складових та розміру пенсії, права на перерахунок та з інших питань пенсійного забезпечення громадян.

Доступ до можливостей сервісу здійснюється протягом робочого дня та є безкоштовним. З понеділка по четвер Skype-зв’язком можна скористатися з 8:00 до 17:15, у п’ятницю – з 8:00 до 16:00.

Залиште коментар