Учасників юнацької збірної з пожежно-прикладного спорту нагородили черкаські рятувальники (Фото)

Учасників юнацької збірної з пожежно-прикладного спорту нагородили черкаські рятувальники (Фото)

12 квітня співробітники Управління ДСНС у Черкаській області нагородили грамотами та подяками членів юнацької збірної команди Черкаської області з пожежно-прикладного спорту.

Зокрема, подяки від Управління сім`ї, молоді та спору Черкаської ОДА отримали учні Червонослобідської загальноосвітньої школи №1 – Новіков Євгеній та Дубовик Віталій, а також Палій Святослав з міста Канів. Слід відмітити, що Дубовик Віталій та Палій Святослав являються минулорічними чемпіонами молодшої групи юнацької збірної з пожежно-прикладного спорту та вже у середній групі продовжують демонструвати бойовий дух, фізичний гарт і витримку.

Також грамотами Черкаської обласної організації ФСК «Динамо» України нагороджено Ковальського Артема і Скрипченка Романа – учнів загальноосвітньої школи №32 міста Черкаси.

Приємно також, що незважаючи на свій наймолодший вік серед усіх учасників – 14 років, учениця загальноосвітньої середньої школи №1 із села Червона Слобода Культенко Софія, в особистому заліку змагань показала високі результати, за що й отримала Грамоту та цінний приз від Управління ДСНС у Черкаській області.

Одразу після завершення Чемпіонату юні учасники розпочали підготовку до наступних змагань та налаштовані бути першими.

Нагадаємо, з 28 по 30 березня у Черкасах, на базі Інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відбулися Чемпіонати ДСНС України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях.

Окрім дорослої збірної Черкаської області, участь у змаганнях також взяла юнацька збірна, серед яких були й дівчата. Звання чемпіонів хлопці та дівчата виборювали у двох вправах: підіймання по штурмовій драбин у вікно 2-го поверху навчальної башти  та подолання 100-метрової смуги з перешкодами.

За результатами змагань юнаки зупинилися за крок від п`єдесталу, ставши четвертими у загальнокомандному молодіжному списку.

За інформацією управління ДСНС України у Черкаській області

IMG_0382.jpg IMG_0395.jpg

IMG_0400.jpg

IMG_0422.jpgIMG_0408.jpg

Прочитайте ще:

Залиште коментар