300 нових сміттєвих контейнерів встановили у Смілі

300 нових сміттєвих контейнерів встановили у Смілі

У КП «Комунальник» придбали не тільки новий сміттєвоз «МАЗ» за 2,5 мільйонів гривень. Також підприємству вдалося придбати 200 оцинкованих сміттєвих контейнерів об’ємом 1.1 куб.м та 100 контейнерів об’ємом 0,24 куб.м, інформує «Сміла.ua».

Новенькі блискучі баки вже встановили у центрі та у мкрн РПЗ. Встановлюють на Богдана. Протягом тижня розставлять по всьому місту.

Директор КП «Комунальник» Сергій Ананко вважає, що Сміла забезпечена сміттєвими контейнерами на 95%. Баки встановлюють у першу чергу поблизу шкіл, дитсадків, дитячих установ, лікарень, а потім вже для житлового сектору. Не вистачає сміттєвих контейнерів для юридичних осіб і підприємств. Тож комунальники звертатимуться до них, щоб вони самі собі придбали сміттєві контейнери.

– Ми закуповували сміттєві контейнери за системою «Прозоро». Знайшлась запорізька фірма, яка запропонувала дешевшу ціну. Ми торгувались, і вдалося купити баки по 7 тисяч гривен за кожний, а їхня ринкова ціна 8-9 тисяч за штуку, — розповідає Сергій Ананко. – Таким чином вдалося зекономити 250 тисяч гривень для міського бюджету.

Прочитайте ще:

Залиште коментар