Участь у Всеукраїнському конкурсі «Міста, дружні до дитини» можуть брати черкащани

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Міста, дружні до дитини» можуть брати черкащани

У рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізує АМУ за підтримки USAID, Асоціація міст України пропонує органам місцевого самоврядування та закладам освіти взяти участь у Всеукраїнському конкурсі серед громад-членів Асоціації міст України «Міста, дружні до дитини». Конкурс передбачає збір кращих ідей та існуючих практик створення середовищ, дружніх до дитини, впровадження кращого досвіду врядування, що враховує бажання дітей та зручні умови їх життя (особливо дітей, які потребують інклюзивної освіти, мають проблеми з обмеженням у пересуванні та прагнуть мати безбарʼєрний життєвий простір); поширення кращих ідей та практик серед громад України як таких, що рекомендовані та можуть бути впроваджені на локальному рівні. Про це інформує сайт “Економіка Сьогодення“.

Матеріали та заявку на участь громадам Черкаської області необхідно надсилати до 20 лютого 2018 року на адресу Черкаського регіонального відділення АМУ – rv_amu_cherkasy@ukr.net   (п. 2.4. Положення про конкурс).

Переможців конкурсу буде нагороджено дипломами, а також вони зможуть пройти безкоштовне навчання у м. иєві (навчання, проживання, харчування), під час якого познайомляться з європейським досвідом створення «Міст, дружніх до дитини», а також досвідом інших переможців. Окрім того, за результатами конкурсу буде підготовлено і поширено серед громад України видання, в якому буде висвітлено найкращі ідеї та практики.

Черкаське регіональне відділення АМУ запрошує міста, селища та села до формування концепцій громад та створення середовищ, дружніх до дитини!

Залиште коментар