Українська насіннєва компанія на Черкащині вироблятиме насіння озимого ріпаку

Українська насіннєва компанія на Черкащині вироблятиме насіння озимого ріпаку

У 2019 році насіннєва компанія «Євраліс» вперше почне виробляти насіння озимого ріпаку французької генетики на потужностях свого заводу в Черкаській області.

Про це сайту AgroTimes повідомила  керівник відділу маркетингу компанії ТОВ «Євраліс Семенс Україна» Ольга Молокович.

«Обсяг виробництва насіння озимого ріпаку залежатиме від замовлення комерційної команди «Євраліс» – це близько 10 тис. мішків цього року», – уточнила вона.

На потужностях українського заводу «Євраліс» вже виробляється насіння кукурудзи, соняшнику й сої, а насіння озимого ріпаку й сорго імпортувалося.

При цьому 90% всього насіння кукурудзи та 60% насіння соняшнику «Євраліс», що продається на українському ринку, виробляється саме на заводі на Черкащині. Решта імпортується із заводів компанії у Франції й Іспанії.

За словами Ольги Молокович, щороку компанія планує нарощувати виробництво озимого ріпаку на потужностях в Україні, хоча пріоритетними культурами для «Євраліс» є кукурудза і соняшник, а не ріпак.

Довідка

Потужності заводу «Євраліс» в Україні становлять 400 тис. мішків кукурудзи (D80), 250 тис. мішків соняшнику (D150) і 50 тис. мішків сої (D125) на рік.

Залиште коментар