«Українська влада не розуміє, як захистити людей від коронавірусу», – Юрій Тренкін

«Українська влада не розуміє, як захистити людей від коронавірусу», – Юрій Тренкін

Непрофесійність і безпорадність влади надто дорого обходяться українцям – світова епідемія коронавірусу просто висвітлила той безлад, якій існує в державі.

Так вважає перший заступник голови Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін. Він розповів про інформаційні та організаційні прорахунки української влади.

«Перше, що потрібно було зробити, – відновити діяльність санітарно-епідеміологічної служби та можливість виклику лікаря додому. Як тільки стало відомо про стрімке розповсюдження коронавірусу у світі, потрібно було скоординуватися з усіма країнами, які мають спеціальні експрес-тести для виявлення коронавірусу, і з тими країнами, які вже почали займатися розробкою вакцини. Але, на жаль, влада згаяла час, загралася в “мовчанку” і тим самим лише розігнала паніку», – говорить Юрій Тренкін.

Навіть зараз, коли вірус стрімко поширюється Європою, влада продовжує вдавати, що нічого не відбувається. Люди не знають, чи готова країна протидіяти поширенню хвороби, які засоби безпеки вживаються, чи підготовлені наші лікарі, а головне – не довіряють владі, що вже не раз збрехала і довела свою безпорадність.

Юрій Тренкін вважає, що відсутність належної реакції та злагоджених дій посадовців щодо ситуації з коронавірусом дала чітко зрозуміти, що влада не має жодного розуміння, як захистити людей і як протистояти викликам. Влада не пройшла «тест на коронавірус», українці, по суті, змушені захищатися самі.

«Досить рятувати репутацію влади, якої в неї вже не має. Рятувати треба українців, звичайних громадян, які вже перебувають в групі ризику. І діяти негайно, не зволікаючи, та водночас розумно, виважено і професійно!» – резюмує Юрій Тренкін.

Залиште коментар