Уманчанин стане одним із ведучих Євробачення-2017

Уманчанин стане одним із ведучих Євробачення-2017

Визначені імена ведучих цьогорічного пісенного конкурсу “Євробачення-2017”, який пройде у Києві в травні. Вперше в історії музичного дійства це буде троє чоловіків – Володимир Остапчук (колишній викладач англійської мови в аграрному університеті в Умані), Олександр Скічко та Тімур Мірошниченко, йдеться на сайті “Першого національного“.

“Володимир та Олександр мають багаторічний досвід ведення шоу та прямих ефірів. Вони – у першу чергу, яскраві телевізійні персонажі, які можуть похвалитися багатьма талантами, відмінним почуттям гумору та вільним володінням англійською мовою”, – зазначили організатори конкурсу в Україні.

Скічко – пародист і професійний співак, Остапчук – професійно займався танцями та грає на акордеоні, а Мірошниченко – експерт “Євробачення”, телеведучий.

“Ми не ставили за мету шукати таку комбінацію ведучих, але коли побачили їхні таланти, вирішили, що було б чудово, аби троє хлопців вели шоу. Олександр, Володимир та Тімур сповнені ентузіазму і ми вже почали працювати над підготовкою до проведення пісенного конкурсу”, – зазначив шоу-продюсер “Євробачення-2017” Стюарт Барлоу.

Як з’ясувалося, ведучих обирали шляхом складного кількаетапного конкурсу. Окрім досвіду ведення телевізійних шоу в прямому ефірі, претенденти мали продемонструвати володіння англійською мовою, почуття гумору, впевненість, артистизм та різноманітні таланти.

Нагадаємо, 62-й міжнародний пісенний конкурс “Євробачення” навесні цього року пройде у Києві.

Прочитайте ще:

Залиште коментар