Уманська родина зробила подарунок незнайомій дитині

Уманська родина зробила подарунок незнайомій дитині

В Умані родина Дмитра та Вікторії зробили чудовий подарунок незнайомому хлопчику: новий сучасний велосипед. Дитини раніше вони не знали, познайомилися в день, коли робили подарунок. Про це пише ridnyi.com.ua

Ідея вручити вартісний подарунок і зробити щасливою ще хоча б одну людину належала Дмитру. Дружина Вікторія повністю підтримала його ініціативу. Маючи таку змогу, молодий чоловік вибрав і замовив через Інтернет велосипед.

Далі був вибір дитини. Сім’я напитувала знайомих, шукала через інтернет, чи не знає хто часом родини, де є хлопчик віком від 10 років, якому б вибраний велосипед був саме в пору, але його рідні не мають змоги самотужки його придбати. Варто зазначити, що пошуки тривали не один місяць.

Не залишився осторонь і допоміг отець Вадим Паєвський. Він порадив подарувати велосипед для сина прихожанки Свято-Успенського храму. Хлопчик Артур з дуже хорошої і привітної родини. На жаль, дитина у своєму віці вже хворіє на цукровий діабет.

І от сьогодні вранці, 30 квітня, на території храму відбулася очікувана зустріч. Хлопчик не знав, що на нього чекає такий подарунок. Коли Дмитро познайомився з малим Артуром, показав йому велосипед і сказав, що дарує його, то малий спершу й не повірив таким словам. Але коли йому дісталася така чудова річ, то одразу ж невимовно зрадів.

«Я більш ніж впевнена що він про такий мріяв! Дарувати набагато приємніше ніж приймати подарунки. Робіть добрі справи! Все повертається до нас з більшою віддачею!» — ділиться своїми переживаннями Вікторія.

Тепер у дитини є чудовий велосипед, а серед нас побільшало щирих та добрих людей. Родина Дмитра та Вікторії попросили не називати їх прізвища. На їх переконання, добрі справи слід робити тихо. Але історію про такий щедрий подарунок і щирий вчинок, від душі, обов’язково слід розповісти всім. На добрих людей слід рівнятися кожному.

Дякуємо родині, що продовжують давню традицію дарувати добро ближньому, на якій, можливо, досі тримається цей світ. А хлопчикові бажаємо рівних доріг та міцного здоров’я.

Зазначимо, в Умані працює кондитер, що  дарує свято тим, кому воно так потрібне. Юлія Нагожук випікає і дарує смачні солодощі хворим дітям на особливі дати.

Прочитайте ще:

Залиште коментар