Уманська служба зайнятості надає фахову допомогу засудженим

Уманська служба зайнятості надає фахову допомогу засудженим

Повернення до повноцінного соціального життя, відновлення трудової діяльності, психологічна адаптація та низка інших питання, які потребують нагального вирішення виникають у осіб після повернення з місць позбавлення волі. Тому, для якнайшвидшої їх реінтеграції в соціумі, потрібно надання вчасної фахової допомоги, повідомляє виданню “Про Головне” прес-служба Уманського МЦЗ.

Служба зайнятості завжди готова надати необхідну допомогу у працевлаштуванні та адаптації таких громадян, їх професійній переорієнтації та перепідготовці. Спеціалісти Уманського міського центру зайнятості постійно проводять в Уманській виправній колонії (№ 129) інформаційні семінари, профорієнтаційні заходи, інформують про стан ринку праці Уманщини та послуги, які можна отримати в центрі зайнятості.

Нещодавно, фахівцями центру зайнятості, спільно з представниками місцевих громадських організацій, було проведено інформаційний семінар у виправній колонії для 16 засуджених. Всі учасники заходу дізналися інформацію про актуальні вакансії в районі, інноваційні можливості служби зайнятості, отримали вичерпні відповіді на свої питання та роздатковий матеріал з порадами щодо успішного пошуку роботи.

Прочитайте ще:

Залиште коментар