Уманські села змагаються у конкурсі снігових скульптур

Уманські села змагаються у конкурсі снігових скульптур

З 23 січня по 11 лютого 2018 року в Уманському районі триває конкурс снігових скульптур «Сніжний сад». Організатори заходу прагнуть таким чином заохотити дітей проводити більше вільного часу на свіжому повітрі та розвивати власні творчі здібності.

Першими учасниками конкурсу «Сніжний сад» стали вихованці Дмитрушківського філіалу Бабанської музичної школи.  Про це пише сайт Умані 04744.info з посиланням  на сайт Уманської районної державної адміністрації.

Діти представили журі дві композиції. Перша — традиційна українська хата, яка уособлює Україну.

Друга — ангел із пишними крилами, який охороняє Україну від війни та всього лихого. 

 

За сприяння Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, діти із категорійних сімей села Родниківка також долучилися до конкурсу.

«На території навчального закладу Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів діти виліпили зі снігу композицію, якій дали назву “Гостинці від сніговика”. В процесі ліплення скульптур діти отримали масу задоволення та активно проявили свої здібності», — йдеться у повідомленні Уманської райдержадміністрації.

 

До участі у конкурсі «Сніжний сад» також долучилися вихованці Ладижинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів.

 

«Під час створення різноманітних зимових скульптур учні під керівництвом педагогів влаштували своєрідне змагання між класами, що сприяло їхньому згуртуванню та розвитку кожної дитини», — зазначили у прес-центрі Уманської райдержадміністрації.

Викладачі Ладижинської дитячої музичної школи та директор краєзнавчого музею села Ладижинка також вирішили долучитися до оголошеного конкурсу.

Ятранівка не залишилася осторонь і також приєдналася до конкурсу снігових скульптур.

Нагадаємо, що конкурс відбувається за ініціативи голови райдержадміністрації Євгенія Данченка та за підтримки народного депутата України Антона Яценка.

Усіх учасників конкурсу снігових скульптур «Сніжний сад» обіцяють нагородити призами.

Залиште коментар