Проти секретаря Черкаської міськради відкрили кримінальну справу

Проти секретаря Черкаської міськради відкрили кримінальну справу

Проти секретаря Черкаської міської ради Олександра Радуцького порушено кримінальне провадження. Про це повідомляє кореспондент “ПроГоловне“.

Як стало відомо, 29 січня 2018 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесена інформація про зловживання службовим становищем секретаря Черкаської міської ради Олександра Радуцького.

В інформації вказано, що 29.01.2018 до слідчого відділу Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Черкаській області надійшли матеріали за зверненням депутата Черкаської обласної ради Михайла Мушієка щодо зловживання службовим становищем секретарем Черкаської міської ради Олександром Радуцьким.

Нагадаємо, що “батьківщинівець” Михайло Мушієк вимагає розслідувати оборудки секретаря Черкаської міської ради, про що він неодноразово публічно заявляв. Зокрема, у 22 грудня 2017 року на сесії обласної ради голова фракції “Батьківщина” Михайло Мушієк повідомив про те, що секретар міськради Олександр Радуцький у 2015 році, не маючи на те повноважень, укладав додаткові угоди за договорами суперфіції по земельним рішенням.

“Батьківщинівець” із сесійної трибуни назвав усі підприємства, які мають до цього відношення.

За інформацією Михайла Мушієка, секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький, використовуючи своє службове становище, не маючи повноважень від Черкаської міської ради на підписання додаткових угод до договорів суперфіції, підписав їх і тим самим надав неправомірну вигоду зазначеним суб’єктам господарювання у вигляді отримання 9,7999 га землі, за що передбачена відповідальність ст.364 КК України.

У зв”язку з цим Михайло Мушієк у своєму зверненні просив провести перевірку викладених фактів та у відповідності до ст..214 КПК України розпочати досудове розслідування.

 

Залиште коментар