Уманські школярі безкоштовно відпочили у Литві (Фото)

Уманські школярі безкоштовно відпочили у Литві (Фото)

З 18 по 23 червня 12 дітей пільгових категорій, у тому числі з родин учасників АТО, внутрішньопереміщених та малозабезпечених сімей, а також обдаровані діти, оздоровлювалися у літньому таборі «Supermen 2018» у Литві, повідомляє 04744.info.

Уманські школярі з двома супроводжуючими поїхали до Литви на запрошення мера самоуправління міста-побратима Радвілішкіс Антанаса Чепононіса.

Це вже шостий рік поспіль, як між містами Умань і Радвілішським районом (Литва) триває подібна співпраця у рамках підписаної угоди про побратимство. Програма перебування уманських школярів у Литві була насиченою та цікавою. Діти відвідали сейм Литовської республіки та побували у Вільнюсі.

Крім того, школярі подорожували на Балтійське море до курортного міста Паланга. Там вони побували на екскурсії в костелі Вознесіння Діви Марії. Незабутні враження у маленьких уманчан також залишила подорож до парку Європи, який знаходиться у 19 кілометрах від центру Вільнюса. В експозиції парку ― близько 100 скульптур, створених всесвітньо відомими авторами.

– Перебуваючи в таборі, діти з України на рівні з дітьми з Литви брали участь в різноманітних заходах, квестах, змаганнях. Наші діти навчилися підкорювати річку на байдарках та долати перешкоди канатної дороги, відвідали уроки йоги та оволоділи майстерністю стрільби із лука, ― зазначили в Управлінні праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

Прочитайте ще:

Залиште коментар