Уманських студентів ознайомили з перевагами подвійного диплома

Уманських студентів ознайомили з перевагами подвійного диплома

Студентам уманського вишу розповіли про нові можливості навчання за програмами подвійного диплома, пише Діловий регіон. 

Зустріч студентів із учасниками академічних обмінів провели в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини стала. Молоді презентували нові освітні програми, що дозволяють паралельно (і навіть безкоштовно) навчатися в партнерських навчальних закладах європейських та азійських країн.

На захід завітала також делегація з Академії імені Яна Длугоша м. Ченстохова (Республіка Польща), що перебувала в УДПУ із робочим візитом. Директор Інституту філології Адам Реґєвіч розповів про перспективи академічної мобільності студентів та навчання за програмою подвійних дипломів в Академії.

Своїм досвідом поділилися і студенти програми академічної мобільності Альона Дабіжа та Світлана Волик. Упродовж семестру останні навчалися у Державній вищій школі професійної освіти імені Яна Коменського в м. Лєшно (Республіка Польща).

Зустріч викликала неабияке зацікавлення в уманських студентів, адже паралельне навчання в Польщі – це реальна можливість одержання європейської освіти, зазначають у виші.

Прочитайте ще:

Залиште коментар