Увагу інформаційній відкритості громади приділяють у черкаських ОТГ

Увагу інформаційній відкритості громади приділяють у черкаських ОТГ

волонтерСтановлення громади після об’єднання – чи не найважчий етап її розвитку. Але серед чисельних організаційних, фінансових, майнових питань у Бузівській ОТГ визначили пріоритетом ще й питання інформаційності відкритості. Бо це – засади успішності всіх справ та створення саме тієї моделі, коли  розпорядником життя громади є її жителі. Про це повідомляють на сайті “Економіка сьогодення“.

На сьогодні у Бузівській ОТГ вже створено сайт та налагоджено випуск «Інформаційного бюлетеня».

Сайт отримав достойне наповнення: розміщено карту, паспорт громади, контакти, постійно оновлюється інформація про те, чим живе громада, її досягнення, відео та фотогалерея. Актуальною є рубрика з офіційною інформацією: протоколи, рішення сесій ради, програми, проекти документів. Відвідувачі сайту мають змогу подати електронну петицію, отримати доступ до інших корисних посилань.  Та головне – завдяки цьому «живому» джерелу інформації жителі відчувають себе активними творцями нової громади.

Підсилює поінформованість населення популяризація ОТГ через сторінку у Фейсбуці і випуск «Інформаційного бюлетеня», що розповсюджується у громаді волонтерами безкоштовно.

У перспективі – створення власного FM-радіо, представлення розробленого за участі учнівської молоді герба Бузівської об’єднаної територіальної громади.

Залиште коментар