Почесним громадянином Тальнівщини став посмертно воїн АТО

Почесним громадянином Тальнівщини став посмертно воїн АТО

За особисту мужність, героїзм і самопожертву виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Тальнівська районна рада присвоїла Артему Жовтобрюху посмертно звання «Почесний громадянин Тальнівщини», повідомляє “Вісті Черкащини”.

Артем Олегович Жовтобрюх народився 11 квітня 1997 року в с. Криві Коліна Тальнівського району. Тут він пішов до 1 класу Кривоколінської школи, потім, переїхавши з мамою і сестрою до Тального, навчався у школі №3. Артем був голкіпером тальнівської футбольної команди «Скеля». 7 серпня 2015 року вісімнадцятирічним призваний на військову службу в Збройні Сили України, а із 17 серпня направлений у зону АТО. Служив морським піхотинцем у військовій частині А2802.

Нагороджений державними нагородами: медалями «За участь в антитерористичній операції», «Учасник АТО», «За взірцеву службу», «За оборону Маріуполя», почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу – «За взірцевість у військовій службі» 3 ступеня. Після спільних навчань з американськими військовими відзначений грамотою.

Загинув 14 лютого 2018 року.

11 квітня на фасаді Тальнівської школи №3 відкрили меморіальну дошку випускнику Артему Жовтобрюху. Цього ж дня започатковано міні-турнір з футболу приурочений його пам’яті.

Залиште коментар