«У будь-якій незрозумілій ситуації згадуй про агентів Кремля», – черкаський журналіст про конфлікт Порошенка з підприємцем

«У будь-якій незрозумілій ситуації згадуй про агентів Кремля», – черкаський журналіст про конфлікт Порошенка з підприємцем

Після візиту Президента до Черкас український інтернет заповнила інформація про перепалку Порошенка з черкаським підприємцем Олегом Лисаком.

Відео словесного батлу, опубліковане на сторінці Лисака у «Фейсбук», вже набрало 86 тисяч переглядів. Інтернет-користувачі активно діляться опублікованим відео.

Багато хто схвалює вчинок Лисака. Інші звертають увагу на неоднозначність постаті підприємця.

З усіх дописів звертає увагу пост у «Фейсбук» керівника телекомпанії «Антена» Валерія Воротніка, який доволі точно охарактеризував ситуацію.

«М’яко кажучи, спіч гаранта був не розумним… Адже Лисак звичайний підприємець, що перебуває в постійному конфлікті з муніципальними і державними структурами. Працює він на свою родину, а не Кремль – це очевидно», – написав у себе на сторінці Воротнік. – «Але дивує підхід. В будь-якій незрозумілій ситуації звинувачувати агентів кремля. Цілком лягає в концепцію його виборчої компанії – «патріот vs кремлівська курва».

Раніше ми вже повідомляли, що Олег Лисак скаржиться на погрози.

Залиште коментар