Черкаський підприємець, який задав запитання Порошенку, скаржиться на погрози фізичної розправи (відео)

Черкаський підприємець, який задав запитання Порошенку, скаржиться на погрози фізичної розправи (відео)

Після того, як черкаський підприємець Олег Лисак публічно задав запитання Петру Порошенку під час візиту у Черкаси, на нього та його сім`ю посипалися погрози фізичної розправи. Про це він розповів у відеозверненні, яке записав і виклав на своїй сторінці у “Фейсбук”.

– Для того, щоб мене очорнити та принизити, корупційний режим підключив цілу армію інтернет-ботів. Їхні сторінки зареєстровані у Харкові, у Запоріжжі, у Херсоні, у Кременчуці, яких я в очі ніколи не бачив, які про мене все знають, а що не знають, то вигадують. Хочу зазначити, що останній раз в Росії я був років 20 тому. На відміну від багатьох депутатів та олігархів, в мене нема там бізнесу, заводів, пароходів, офшорів та будь-яких інтересів. Чому ці боти вважають, що я агент Путіна? Я, звісно, не вважаю, що це сам Петро Олексійович організовує травлю мене. Але хтось все ж таки фінансує цю армію ботів, причому за рахунок держави, а це з наших з вами кишень. Шановні можновладці, припиніть це робити. Навіщо вам ця брехня? Це не додасть вам додаткового рейтингу. Хочу розчарувати усіх корупціонерів, ботів та тролів – я не є агент Кремля. Я простий українець, який прагне зробити свою країну краще, заможніше, щоб мої діти пишалися тим, що живуть в Україні, – зазначає Лисак.

Нагадаємо, 18 січня, під час візиту Порошенка до Черкас, Олег Лисак задав президенту запитання про те, коли буде подолана корупція. На що Порошенко порадив йому сходити до церкви, назвав його “невіруючою людиною” та “москальським провокатором”.

Олег Лисак: звернення

Опубліковано Олегом Лысаком Неділя, 20 січня 2019 р.

Залиште коментар