В Черкасах реформовано ринок електроенергії

В Черкасах реформовано ринок електроенергії

ТОВ “Черкасиенергозбут” стане новим постачальником електричної енергії для населення Черкас та області. За ПАТ “Черкасиобленерго” залишаться функції розподілу електроенергії.

Комісія НКРЕКП прийняла позитивне рішення про видачу ліцензії ТОВ “Черкасиенергозбут” на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу. Відповідне рішення затвердили 25 вересня 2018 року на засіданні Комісії. Про це повідомляє прес-служба ПАТ “Черкасиобленерго”.

Нагадаємо, наразі в Україні триває процес реформування ринку електричної енергії. І на території Черкаської області був створений новий учасник цього ринку – ТОВ “Черкасиенергозбут”.

На нього в подальшому будуть переведені функції постачальника електричної енергії споживачам, об’єкти яких розташовані на території Черкаської області. В той же час, функції розподілу електричної енергії залишаються за ПАТ “Черкасиобленерго”.

Головною метою діяльності нового товариства є надійне постачання електричної енергії споживачам Черкаської області на умовах укладених договорів за тарифами, що регулюються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Процес переходу до нового постачальника електричної енергії буде здійснюватись в максимально комфортний для споживачів спосіб з дотриманням вимог чинного законодавства. Більш детальний порядок та умови проведення договірної процедури буде оприлюднено на сайті нового товариства та додатково доведено до споживачів.

Залиште коментар