За рік після вбивства Бінусова винуватців досі не знайдено

За рік після вбивства Бінусова винуватців досі не знайдено

Минув рік, як у Черкасах сталося зухвале вбивство депутата міської ради Михайла Бінусова. 28 вересня 2017 року близько десятої вечора очільника Черкаського УКРОПу, в.о. директора департаменту ЖКК, невідомі цинічно розстріляли з автомата, коли той повертався з ефіру місцевого телеканалу «Рось».

У напрямку потерпілого було випущено понад два десятки куль. Головною версією мотиву вбивства стало викриття Бінусовим корупційних схем, що їх одне з місцевих кримінальних угрупувань реалізовувало через департамент ЖКГ. Одразу після трагедії УКРОП спрямував вимоги до міністра внутрішніх справ та голови Нацполіції взяти розслідування вбивства під особистий контроль. Однак винних досі не знайшли. При цьому експерти схиляються до думки, що розслідування справи Бінусова навряд чи виявиться результативним, бо є невигідним для певних кіл чинної влади, зазначають на сторінці «УКРОПу» у «Фейсбук».

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко також прокоментував роковини загибелі Михайла Бінусова:

– Ніколи не забуду про божий знак, який стався у мене вдома о десятій годині вечора в момент вбивства Михайла – впала і розкололася ікона. Вбивць Бінусова досі не знайдено. Жодної інформації про стан розслідування справи теж немає. Тому на наступній сесії ми разом із депутатами обов’язково послухаємо представників правоохоронних органів, яку роботу ними було зроблено за рік, щоб розкрити це резонансне вбивство.

Залиште коментар