В Черкаси поставляли наркотики з ЄС (фото)

В Черкаси поставляли наркотики з ЄС (фото)

Група з двох черкащан займалася контрабандою наркотиків до Черкащини. Перебуваючи за кордоном, чоловіки налагодили масштабні контрабандні поставки наркотиків до України. Оптові партії «товару» ділки переправляли через міжнародні поштові сервіси замовникам із кримінальних кіл. Про це повідомляє прес-служба Управління СБ України в Черкаській області.

У межах відкритого кримінального провадження оперативники спецслужби перехопили чергову партію наркотиків, серед яких кокаїн, амфетамін та понад чотири тисячі пігулок екстазі. За цінами «чорного ринку» вартість вилучених наркотиків становить майже мільйон гривень. Раніше правоохоронці задокументували кілька фактів збуту наркотичних засобів та психотропних речовин на території області.

У ході санкціонованих слідчих дій за адресами проживання організаторів наркотрафіку у Черкасах правоохоронці вилучили обладнання для фасування наркотиків та банківські картки, на які зловмисники отримували кошти від злочинного бізнесу.

У межах кримінального провадження відкритого за ч. 2 ст. 15, ч.1 ст. 305, ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України зловмисникам оголошено про підозру в скоєнні злочинів.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин функціонування злочинної схеми, притягнення до відповідальності організаторів наркотрафіка та встановлення інших осіб причетних до протиправної діяльності.

Залиште коментар