В Умані дали концерт «сербські зірки»

В Умані дали концерт «сербські зірки»

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся святковий концерт лауреатів та володарів Гран-прі всеукраїнських та міжнародних конкурсів, магістрантів факультету мистецтв – інструментального тріо «Serbian Star» у складі Йована Дрманіча, Дарко Марковіча і Александара Джорджевіча. Художній керівник – доцент Владислав Гусак. Про це повідомляє «Прочерк» з посиланням на сайт вишу.

Репертуар колективу: музичні твори у стилях вар’єте, стилізації сербського фольклору, світова класика та багато іншого.

Талановиті випускники уманського закладу вищої освіти ведуть активну концертну та просвітницьку діяльність, неодноразово підкорювали слухачів в Україні, а також за кордоном. Хлопці завжди зачаровували публіку своєю харизмою та високопрофесійним володінням інструментом.

У концертній програмі взяли участь студенти спеціальності «Хореографія», доповнивши майстерне виконання музичних творів хореографічними па. Викладачі кафедри інструментального виконавства Ірина Бойко і доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Наталія Пиж’янова додали особливих фарб до окремих творів, супроводжуючи їх грою на фортепіано та чарівним вокалом.

Цьогоріч хлопці залишають Умань, оскільки успішно завершують навчання на факультеті мистецтв.

Залиште коментар