В Умані невідомі труять собак поблизу центрального ринку

В Умані невідомі труять собак поблизу центрального ринку

У місті Умань у районі центрального базару невідомі труять безпритульних собак. Використовується препарат, від якого тварини помирають у страшних муках.

 

Про цю безпрецедентну жорстокість повідомила засновниця Уманського благодійного фонду «Серце Друга» Яніна Тиховська, пише 04744.info.

«Увага і максимальний репост! Район центрального ринку труять собак!!! Невідомий препарат, собака дуже мучиться, відторгається слизова, плюс задишка і конвульсії. Зверніть увагу!!! За будь-яку інформацію про виродка будемо вдячні!!!», ― написала Яніна Тиховська у групі УБФ «Серце Друга» у соцмережі Facebook.

Зоозахисниця опублікувала фотографію знайденої кульки з отрутою, діаметром близько 0,5 см. Волонтери припускають, що це можуть бути пестициди, якими обробляють посіви на полях.

 

За словами Яніни Тиховської, одну з отруєних собак вдалося врятувати. Проте волонтери УБФ «Серце Друга» побоюються знову випускати довірливу тварину на вулицю.

 

«Песику вже краще. Єдина проблема, не хочеться відпускати молодого та довірливого песика на вулицю. Він просто там не виживе. Тому екстрено шукаємо для нього родину», ― написала зоозахисниця.

Користувачі соцмережі обурені тим, що подібне відбувається у європейському місті.

Залиште коментар