В Умані оголошено тендер на послуги з розмітки дороги

В Умані оголошено тендер на послуги з розмітки дороги

В Умані відділом житлово-комунального господарства Уманської міської ради оголошено тендер на послуги з розмітки доріг.

За результатами аукціону, який вже проведено 13 червня 2017 року тендер виграло ТОВ “Дорактів” з міста Кропивницького, яке до 15 серпня 2017 року зобов’язується надати послуги з розмітки дороги в Умані. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Ціна договору складає 443 623.66 грн.

dorogy

Згідно технічних характеристик, при нанесенні розмітки підрядник має використовувати матеріали, які відповідають діючим санітарно-гігієнічним нормам. Функціональна довговічність постійної розмітки повинна бути не менше ніж шість місяців. Час висихання розмічальної фарби до ступеня 3 при температурі 20 ± 2˚ С та відносній вологості (65 ± 5)% повинен бути не більше 15 – 25 хвилин.

Перед початком надання послуг виконавець погодить з Уманським відділом поліції ГУНП в Черкаській області схеми організації дорожнього руху, маршрутів руху пасажирського автотранспорту.

Цікаво, що в тендері брали участь ще дві фірми: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “АВТОМАГІСТРАЛЬ” запропонувало здійснити роботи за 445 131.60 та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ДОРЦЕНТР” вартість послуг яких складає 415 000.

Про це пише сайт 04744.info

Прочитайте ще:

Залиште коментар