В Умані вже готуються до святкування іудейського Нового року

В Умані вже готуються до святкування іудейського Нового року

Міський голова Умані Олександр Цебрій у четверг 15 червня провів засідання робочої групи виконкому Уманської міської ради щодо оперативного розв’язання питань під час масового перебування в місті брацлавських хасидів у вересні 2017 року, повідомляє ПРО ВСЕ з посиланням на сайт Уманської міської ради.

Пд час наради проаналізовано стан прийому паломників-хасидів у 2016 році. За прогнозами цього року їх кількість становитиме на рівні минулого, що фактично становить понад третину населення міста. Така кількість людей на обмеженій території створює велике навантаження на інфраструктуру міста і потребує додаткових заходів щодо дотримання громадського порядку, санітарної очистки території, водо-, електро-, газозабезпечення тощо.

На засіданні також обговорили підготовку служб до масового перебування брацлавських хасидів, проблемні питання щодо організації реєстрації паломників, приведення до норм чинного законодавства України об’єктів забудови, ліквідації стихійної торгівлі та узаконення всіх пунктів харчування, підготовки комунальних підприємств та укладання угод про надання послуг  відповідними службами, забезпечення належних санітарно-технічних умов та охорони правопорядку в районі компактного розселення прочан та інші.

Довідково: У вересні – жовтні 2016 до міста Умань на святкування Рош-га-Шана прибула рекордна кількість брацлавських хасидів – 30 тисяч 520 осіб, з них: 2 тисячі 504 дитини та 17 жінок, з 22 країн. Найбільша кількість паломників із Держави Ізраїль – 29 тисяч 681 особа.

Приїзд здійснено 1134 автотранспортними засобами, з них: 340 автобусів,  864 мікроавтобуси,  27 легкових автомобілів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар