В Умані затримано наркоділка

В Умані затримано наркоділка

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, по факту збуту наркотичних засобів, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 307 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що до вчинення  вказаного кримінального правопорушення може бути причетний житель Христинівського району, 1968 року народження.

Вчора, 14.09.2017 року Уманською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Уманського ВП ГУНП в Черкаській області в ході проведення санкціонованого обшуку, проведеного за місцем проживання останнього, виявлено та вилучено частини рослин, зовні схожих на рослини коноплі в кількості 5 штук, паперовий згорток з насінням  невідомого походження, 33 мисливські набори калібру 12 мм, мисливську рушницю, 7 великих кущів рослин, зовні схожих на рослину коноплю, 15 штук рослин саджанців невідомого  походження, зовні схожих на рослину коноплю, електронні ваги, а також грошові кошти, здобуті злочинним шляхом в сумі понад 78 тис. гривень, 15,5 тис. євро, 4,5 тис. доларів США.

Наразі до Уманського міськрайонного суду Черкаської області подано клопотання про накладення арешту на вилучене в ході обшуку майно та призначено ряд експертиз.

На даний час досудове розслідування триває,  проводяться  необхідні  слідчі  та  процесуальні  дії, спрямовані на  встановлення  усіх  фактичних  обставин  справи.

Прочитайте ще:

Залиште коментар