В Черкасах демонстрували перший фільм про волонтерів Черкащини

В Черкасах демонстрували перший фільм про волонтерів Черкащини

Перший з циклу фільмів про волонтерський рух в регіоні “Волонтери Черкащини” демонструвався вчора, 16 вересня, у кінотеатрі “Україна”. Знаменно, що першими його глядачами стали черкаські волонтери.

В той день вони прийшли у кінотеатр на зустріч волонтерів Черкас, яка відбулася під гаслом “Зустрінемося!”.

Чоловіки і жінки, молодь і люди старшого покоління, вольові, мужні, витривалі, об”єднанні єдиною ідеєю – допомогти українській армії  вистояти у боротьбі з агресором, тут не стримували емоцій: обійми, посмішки, сльози… Їм є про, що поговорити, що згадати. Тому організатори заходу вирішили організувати зустріч волонтерів у форматі неформального спілкування.

Захід проведений за ініціативи громадських організацій “Волонтер Черкащини” і “Черкаський правозахисний центр” та за сприяння міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

Знаменно, що ця зустріч відбулася у День міста. Адже, як наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, саме завдяким таким людям, як волонтери, які з перших днів АТО допомагають нашим Захисникам, завдяки нашим Героям, які захищають Східні рубежі нашої країни, на нашій території немає війни, наші містяни можуть святкувати День народження свого міста, бути поряд зі своїми дітками і радіти мирному небу.

“Хочу щиро подякувати волонтерам за їхню важливу роботу і нашим військовим за мужність і героїзм, які вони проявляють щодня, щохвилини, не шкодуючи власного життя. Дай Бог нашим хлопцям добра й здоров’я, а тим хто зараз на фронті – лишитися живими, прийти і все ж таки бачити своїх дітей, матерів, знайомих і насолоджуватися мирним блакитним небом”, – сказав Анатолій Бондаренко.

За активну громадянську позицію та волонтерську діяльність, вагомий внесок у надання гуманітарної допомоги Збройним Силам України, а також з нагоди Дня міста Черкаси Анатолій Бондаренко  нагородив грамотами та пам”ятними подарунками ГО “Центр забезпечення військових в зоні АТО”, волонтерські ініціативи “Смачна сотня” та “Помощь народа”, благодійний фонд “Час Надії”, Анатолія Тарана та колектив ПП “Будова,7”, Михайла Щербініна та колектив готелю “Україна”, Сергія Скрипника та колектив ТОВ “Агросенс Груп”, Юрія Корецького та колектив ПП “ЮГ-2000”, благодійний фонд “Мирне Майбутнє України”, ГО “Волонтер Черкащини”, ГО “Черкаський правозахисний центр”, ГО “Тризуб-Дентал”, ГО “Регіональний психологічний кризовий центр”.

 

У свою чергу волонтери прйняли мера Черкас до своєї команди.

Важливими і корисними вважає такі заходи керівник ГО “Волонтер Черкащини” Микола Добровольський.

“Подібні зустрічі є дуже корисними. Це не лише спілкування з однодумцями, спогади і відверті розмови у колі друзів. Такі зустрічі є корисними і з точки зору обміну досвідом, консолідації зусиль та ефективного використання наявних можливостей. Тому, думаю, що вони стануть традиційними і відбуватимуться щорічно”, – сказав Микола Добровольський.

Перед переглядом фільму волонтери хвилиною мовчання вшанували пам”ять воїнів, які не повернулися з полю боя, яких не дочеалися додому рідні та близькі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар