В урочищі “Мамай” екологи затримали браконьєрів-“щукарів”

В урочищі “Мамай” екологи затримали браконьєрів-“щукарів”

Під час проведення природоохоронного рейду 2 лютого 2018 року, працівниками Державної екологічної інспекції у Черкаській області в урочищі «Мамай» адміністративні межі Коробівської сільської ради виявлено 2 факти порушень правил рибальства, а саме здійснення ловлі щуки з-під криги з перевищенням дозволеної кількості зимових вудок – «жерлиць» або, як їх ще називають – «щуковок».

Про це повідомив заступник начальника Держекоінспекції в Черкаській області Олександр позняков у ФБ.

Правилами любительського і спортивного рибальства встановлено обмеження щодо їх кількості. Вказано, що на водоймах загального користування, а також тих, що закріплені за громадськими об’єднаннями – не більше п’яти на рибалку! На жаль, не всі любителі зимової ловлі щуки дотримуються цієї вимоги. А деякі «любителі» дозволяють собі застосовувати і по 10, і по 20, і навіть по 30 «жерлиць» одночасно.

По кожному випадку складено адміністративний протокол за ч.3 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Максимальний штраф за цією статтею становить 170 грн.

Також цього дня виявлено факт незаконного лову на території орнітологічного заказника «Липівський», за що на порушника складено протокол по статті 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Прочитайте ще:

Залиште коментар