У Черкасах визначили «Лауреатів спортивного року»

У Черкасах визначили «Лауреатів спортивного року»

Учора у Будинку культури ім.. І. Кулика відбувся міський огляд-конкурс «Лауреати спортивного року-2017». Черкаським спортсменам, що здобули торік найбільших досягнень, було відзначено грамотами, нагородами, цінними подарунками.

 

Передає кореспондент «ПроГоловне».

 

Першими на сцену запросили 55 спортсменів, що за свої досягнення отримали стипендії Черкаської міської ради та міського голови Черкас. Відзнаки від імені депутатського корпусу вручав депутат Олексій Мельник.

Визначили кращих у номінації «Сильні духом», «Спортивна подія року»,  «Кращий спортсмен-ветеран», «Спортивна гордість міста» – Мішико Беселія.

Далі було оголошено переможців у номінаціях: «Кращий тренер року з олімпійських видів спорту» – Віктор Нагній, «Кращий тренер з неолімпійських видів спорту» – Юрій Зубов, «Краща команда року з ігрових видів спорту» – футбольний клуб «Черкаський Дніпро», «Кращий спортсмен року з олімпійських видів спорту» – Сергій Куліш, «Кращий спортсмен року з неолімпійських видів спорту» – Роман Щербатюк, «Краща спортсменка року з олімпійських видів спорту» – Дар’я Шаріпова, «Краща спортсменка з неолімпійських видів спорту» – Оксана Оробець. Також «За відданість справі» відзначили заслуженого тренера України, віце-президента Федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області Володимира Римаря.

Прочитайте ще:

Залиште коментар